Takım ruhu, İstanbul Champions Cup’la kortlarda

Şirket çalışanlarından oluşan takımları bir araya getirecek 4. İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası Mayıs’ta başlıyor. Son yıllarda ülkemizde gittikçe yaygınlaşan tenis sporunda kurumsal şirketlerin katıldığı tek lig olan İstanbul Champions Cup’ın dördüncüsü, bu yıl 4-14 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Çalışanların, takımlar halinde şirketlerini temsilen katılacağı İstanbul Champions Cup Tenis Turnuvası, yoğun iş yaşamında sürekli bir turnuvada yer alan çalışanları 10 gün boyunca iş yaşamının temposundan uzaklaştırmayı hedefliyor. Çalışanlar, ekip ruhunu perçinleyip sporun keyfini çıkaracak.

Şirket içi takım ruhunu pekiştirmek, çalışanların duygusal bağ ve sadakatini artırmak, sporu yaygınlaştırmak ve kurum kültürünün bir parçası yapmak misyonu ile kurulan İstanbul Champions’ın sponsorları Finansbank, Pronet, Aksigorta ve Mesa olacak.

Turnuvanın tedarik sponsorları ise Amerikan Hastanesi, Wilson ve Virgin Radio Türkiye olacak. Türkiye’nin öncü şirketlerinin çalışanlarından oluşan takımları bir araya getirecek heyecanlı turnuva, ekip ruhunu kortlara taşıyacak. Turnuvaya, T.E.D. Maslak ev sahipliği yapacak.

Takımların, Masters ve Genel Klasman olmak üzere iki kategoride katılım sağlayacakları turnuvada yer almak isteyen şirketlerin istanbulchampions.com adresini ziyaret etmeleri yeterli olacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.