TAB Gıda iletişimi Ünite ile ateşliyor

TAB Gıda, markaları Burger King, Usta Dönerci ve Ne Yediğini Bil platformlarının iletişim yönetimi için ÜNİTE ile anlaştı.

Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s, Usta dönerci ve Döner Stop markalarıyla Türkiye’de 1200’e yakın noktada müşterileriyle buluşan hızlı servis restoran zinciri sektör lideri TAB Gıda, Burger King, Usta Dönerci markaları ve tüm markalarının üretim sürecini şeffaflıkla anlattığı “Ne Yediğini Bil” platformlarının stratejik iletişim danışmanlığı ve yönetimi için ÜNİTE ile anlaştı.

Ayrıca, TAB Gıda, Burger King, Usta Dönerci, Arby’s, Popeyes, Sbarro markaları ile Ne Yediğini Bil ve Tıkla Gelsin platformlarının sosyal medya kaynaklı kriz yönetimi danışmanlık hizmetlerini de ÜNİTE üstlenecek.

2016 yılında dünyanın önde gelen iletişim grubu Edelman’ın Türkiye’deki temsilcisi olan ÜNİTE, 1998 yılından müşterilerine “Stratejik Planlama, İçerik Üretimi, Proje Yönetimi, Medya İlişkileri, Gündem Yönetimi, Kriz Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Reklam ve Tasarım, Kurumsal Yayıncılık, Dijital İletişim ve Sosyal Medya Yönetimi” dahil entegre iletişim danışmanlığı hizmeti sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.