Survivor’ın Yüzleşme bölümü sosyal medyaya damga vurdu

2 Temmuz Perşembe günü sosyal medya ratinglerinde birinci sırada  49,68 Somera Rating ile Survivor All Star bulunuyor.

Yüzleşme bölümü ile ekranlara gelen yarışmada final etabı öncesi geçmişe yönelik değerlendirmeler de yapıldı.  Duygu’nun konseye damgasını vurduğu da söylenebilir.

İkinci sırada 12,77 Somera Rating ile yaz ekranı dizilerinden Güneşin Kızları bulunuyor.  Savaş ile Nazlı’nın ortak noktalarını keşfetmeleri ilgi ile takip edilirken, Savaş’ın kolye yüzünden sinirlenmesi ile Melisa’ya neler olduğu  konusunda merak uyandığı görülüyor. Ali ve Selin çifti de heyecanla aşık olacakları zamanı bekletiyorlar. Selin’in Emre ile öpüşmesi sonucu Ali’nin kıskanması da bölümün en çok konuşulan olayları arasında.

Üçüncü sırada Ramazan boyunca Perşembe günleri de ekranlarda yer almaya başlayan Pelin Çift İle Gündem Ötesi programını görüyoruz. 7,08 Somera Rating alan program işlediği konular ile izleyicisini konuşturmaya da devam ediyor.  Programa katılan konuklara sosyal medya üzerinden sorulan sorular da dikkat çekiyor.

Tematik kanallarda ki sıralamaya baktığımızda ilk sırada Game of Thrones dizisinin tekrarı bulunuyor. İkinci sırada Ne Oluyor? Bulunurken, üçüncü Burada Laf Çok oldu.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.