Supradyn Energy Focus ile hayatın temposuna hazır ol

Basketbol ve Voleybolun Yaşam Enerjisi Sponsoru Supradyn Energy Focus, marka yüzü Gülse Birsel ile iki farklı reklam filmine imza attı. Profesyonel sporcuların da yer aldığı reklam filmleri izleyenlere günlük hayatın koşturmacısını esprili bir dille anlatıyor. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam filmlerinde, günlük hayatın koşturmacasında hem spora hem de günlük yaşamlarına zaman ayırmaya çalışan basketbol ve voleybol ligi oyuncularımıza destek, antrenör rolüyle karşımıza çıkan Gülse Birsel’den geliyor.

Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat, “Yeni kampanyamızda, günlük hayattaki koşturmacalarımızı eğlenceli bir şekilde ele almak istedik. Bu koşturmacaya bir de profesyonel spor hayatını ekleyen voleybol ve basketbol oyuncularımızın işi epey güç. Yoğun bir antreman temposu içerisinde bir de günlük hayattaki sorumluluklarını yerine getirmek durumundalar. Geçtiğimiz yıl Supradyn markamızla ING Basketbol Süper Ligi’nin, misli.com Sultanlar Ligi’nin ve Filenin Sultanları’nın Yaşam Enerjisi Sponsoru olduk. Sporun yaygınlaşması için attığımız bu adımla sporu hayatının bir parçası haline getiren herkesin yanındayız” dedi.

Çekimleri iki gün süren Mullenlowe Istanbul imzalı iki farklı reklam filminin yönetmen koltuğunda Ozan Açıktan oturuyor. Filmlerin prodüksiyonu ise PTOT Film’e ait.

 

KÜNYE: 

Reklamveren: Bayer Türk Tüketici Sağlığı

Reklam Ajansı: Mullenlowe Istanbul

Prodükdiyon Ajansı:  PTOT  FİLM

Katkıda Bulunan Ajans: Mediacom

Yönetmen: Ozan Açıktan 

Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler

Yapımcı: Işıl Ege & Deniz Çivicioğlu

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Berkay Özay

Sanat Yönetmeni: Bozkurt Belibağl

Metin Yazarı: Serdar Tabur

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.