Subway menüsündeki büyük değişiklikleri anlatıyor

Subway, Bob’s Discount Furniture, Jacob Emrani Hukuk Büroları ve Galpin Motors ile çalışıyor. Subway sandviçleri gerçekten beklenmedik yerlerde ortaya çıkmaya başlıyor.

Subway, Eat Fresh Refresh kampanyasının bir parçası olarak menüde yapılan yeni eklemeleri ve değişiklikleri paylaşmak için diğer markaların zamanını kısaltıyor. Zincir, reklam sürelerinin 30 saniyesini satın almak ve “markadaki tüm yenilikleri paylaşmak” için Bob’s Discount Furniture, Jacob Emrani Hukuk Büroları ve Galpin Motors gibi markaları seçti.

Reklamlar, “Subway o kadar çok yeniliğe sahip ki, son reklamına sığmadı” ayrıntısını veriyor ve duyuruyu Little Bob, Beau Boeckmann ve Ferdi Kaza Avukatı Jacob Emrami gibi önemli isimler ile bitiriyor.

İzleyiciler, Emrani veya Boeckmann’dan onları yerel Subway restoranlarını ziyaret etmeye veya teslim alma ve eve sipariş hizmeti için uygulamayı indirmeye teşvik eden bir kaydı dinlemek için reklamlardaki 1-800 numaralarını arayabilir.

Subway temmuz ayında en büyük menü değişikliğini açıkladığında, menü ve uygulama panosu güncellemelerine zaman ayırmak için restoranlarını erken kapattı. Güncellemeleri duyurmak için marka, Eat Fresh Refresh reklamı için spor yıldızları Stephen Curry, Megan Rapinoe, Tom Brady ve Serena Williams ile anlaştı.

Subway’de Kuzey Amerika CMO’su Carrie Walsh, bir e-postada: “Markanın tarihindeki en büyük menü değişikliğini başlıkta söyleyen Eat Fresh Refresh’in temmuz ayında lansmanı, Subway için tarihi bir andı. ABD restoranlarımıza o kadar çok yenilik geldi ki, hepsini paylaşmak için hiç bitmeyen bir reklam kampanyası oluşturduk.” dedi.

Subway ayrıca “sosyal medyada, influencer içerikte ve popüler televizyon programlarıyla medya ortaklıklarında beklenmedik yerlerde” görünecek.

Kampanya yıl sonuna kadar devam edecek ve marka algısı ve satışları üzerinden ölçülecek. Subway, kampanya bütçesini paylaşmayı reddetti.Künye

Ajans: DentsuMcgarrybowen

Medya Ajansı: Carat

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.