SÜ Reklamcılık Bölümü’ne yeni bölüm başkanı atandı

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü’nde, mevcut bölüm başkanı Hüseyin Altunbaş görevden alınarak yerine Süleyman Karaçor getirildi. Reklamcılık Bölümü’nde okuyan bir grup öğrenci Twitter’da #huseyinaltunbas etiketiyle, bu atamaya tepki gösteriyor.

Prof. Dr. Süleyman Karaçor kimdir?

9 Eylül Üniversitesi İİBF/İktisat bölümü mezunu. Selçuk Üniversitesi’nde İktisat yüksek lisansı yaptı ve yine aynı üniversitede Halkla İlişkiler ve Tanıtım doktorası yaptı, Uygulamalı İletişim/Reklamcılık alanında doçentlik unvanı aldı, Şubat ayı başında da profesör oldu. 2012-2013 güz döneminde verdiği dersler: İletişim Bilimine Giriş, Sosyal ve Siyasal İletişim, Uluslararası İletişim, Siyasal Propaganda ve Seçim Kampanyaları, Uluslararası Sistemde Türkiye İmajı, Sosyal Pazarlama. Bilgiler iletişim.selcuk.edu.tr’den alındı.

Doç. Dr. Hüseyin Altunbaş kimdir?

Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Yine aynı üniversitede Reklamcılık ve Tanıtım yüksek lisansı, Anadolu Üniversitesi’nde de Reklamcılık ve Halkla İlişkiler doktorası yaptı. Aynı zamanda Reklamcılık ve Tanıtım Ana Bilim Dalı başkanlığını ve Konya Reklamcılar Derneği başkanlığını yürütüyor. Son olarak verdiği dersler: Medya Planlama, Marka Yönetimi, Televizyon Reklamcılığı, Bütünleşik Pazarlama İletişimi, Reklam Kampanyaları, Radyo Reklamcılığı, Pazarlama, Marka İletişimi ve Yönetimi. Bilgiler iletişim.selcuk.edu.tr’den alındı.

 

 

Bunları da beğenebilirsin
1 yorum
  1. selçuk reklamcılık diyor

    bir grup değil salt çoğunluk

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.