Stranger Things Coca-Cola kutularında

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de, oyuncuları ve konusuyla dikkat çeken Netflix yapımı “Stranger Things” dizisinin görselleri Coca-Cola kutularına taşınıyor.

 

4 Temmuz 2019 tarihinde 3. sezonu ile yayına girecek olan dünyaca ünlü “Stranger Things” dizisinin görselleri, haziran ayından itibaren Coca-Cola ambalajlarında yer alacak. “Coca-Cola & Stranger Things” projesinin lansmanı, Türkiye’nin önderliğinde ABD, İngiltere ve Fransa’nın yer aldığı ülkelerle aynı anda yapılacak.

 

 

 

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya İş Birimi Pazarlama Direktörü Elif Kaypak: “Coca-Cola markasının tarihinde, popüler kültür önemli bir yere sahip. Biz de yeni iş birlikleri, yeni içerikler ile markamızın tarihindeki önemli kültürel akımlarla olan bağını güçlendirmeyi hedefliyoruz. Stranger Things iş birliği de bunun iyi bir örneği. Bu iş birliği ile markamızın sunduğu yeni ve farklı bir deneyimi tüketicilerimizle buluşturuyoruz.” dedi.

İş birliği kapsamında Stranger Things görsellerinin yer aldığı 250 ml’lik Coca-Cola kutuları sınırlı sayıda üretilecek ve tüm perakende mağazalarda satışa sunulacak.

“Tadını Çıkar” mobil uygulaması ile farklı şehirleri keşfederken sürpriz hediyeler kazanmak da mümkün. Bu hediyeler arasında Yemeksepeti, GittiGidiyor, Coca-Cola Dükkanı indirim kuponları yer alıyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.