Stella Artois ile tatildeymişsiniz gibi bir yaz

Stella Artois yeni kampanyasında tatile gitmeseniz bile tatildeymişsiniz gibi bir yaz geçirmenizin yollarını gösteriyor.

Aktör ve DJ Idris Elba‘ya göre tatil yaz aylarının en güzel yanı. Tatilde olmadığınız zamanlarda Stello Artois ile her yaz gününü tatile çevirebilirsiniz.

Film, Elba’nın New York’taki bir binanın çatısında golf oynarken “Tatil nerede olduğunla ilgili değil, olayları nasıl gördüğünle ilgili” demesiyle başlıyor. Elba aynı zamanda ‘Summer Like You’re On Vacation’ kampanasının yaratıcı yönetmenliğini üstlendi.

Film, bira üreticisinin daha yerel bir yaklaşım benimsediği yaz  kampanyasının bir parçası. Kampanya, insanları bu yaz memleketlerine bakış açılarını değiştirmeye davet ediyor. Stella, tüketicilerin “tatil” fikrini her zaman göründüğü gibi olmayan senaryolar aracılığıyla sorgulamayı amaçlayan bir dizi sosyal medya videosu da yayınladı.

Künye 

Reklamveren: Stella Artois

Ajans: VaynerMedia

1926’dan beri Belçika’da üretilmekte olan lager bira markası Stella Artois, küresel su krizinin önüne geçmek amacıyla yeni bir reklam kampanyası yayınlıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.