Starbucks Türkiye’nin iletişim ajansı konkurunu Medyaevi İletişim kazandı

Starbucks’ın iletişim ajansı konkurunu, Medyaevi İletişim kazandı. Ağustos 2018 tarihi itibarıyla Starbucks Türkiye, iletişim faaliyetlerini Medyaevi ile yürütecek.

ICCO (International Communication Consultancy Organisation) ve bu organizasyonun Türkiye Temsilcisi İDA’nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Medyaevi İletişim, Starbucks Türkiye’ye, kurumsal iletişim/itibar yönetimi, konu ve gündem yönetimi, kriz yönetimi, medya ilişkileri yönetimi, pazarlama/marka iletişimi, lider/sözcü iletişimi alanlarında hizmet verecek.

21 yıldır danışmanlık verdiği kurumlara entegre iletişim çözümleri sağlamak üzere faaliyet gösteren Medyaevi, köklü ve deneyimli geçmişiyle Dünya Bankası’nın referans şirketler listesine girme başarısı göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana sektörlerinin lider şirketlerine hizmet veren Medyaevi, aralarında Samsung, Vodafone, Procter&Gamble (P&G), Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, PepsiCo Türkiye, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, Atasay, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, Dalin, Bioderma, FLO Mağazacılık gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yer aldığı 40’u aşkın markaya bütünsel iletişim yaklaşımı çerçevesinde hizmet veriyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.