Star TV, yeni sezon tanıtım filmini yayınladı

Star TV, yeni yayın dönemi için hazırladığı eğlenceli ve renkli tanıtım filmini yayınladı. Yeni sezonda ekranları renklendirecek yıldızları bir araya getiren tanıtım filmi izleyiciyle buluştu.

Yeni sloganını “Senin Starın” olarak belirleyen Star TV, kişiselleştirmenin büyük önem kazandığı günümüzde, bu yeni sloganla aidiyet duygusunu ve izleyici ile kanal arasındaki güçlü bağı vurguluyor.

Fikir ve tasarım ajansı Daire’nin kurucularından ödüllü grafiker Arda Aktaş’ın liderliğinde hazırlanan filmin yönetmenliğini Caner Özyurtlu üstlendi. 75 kişilik bir ekibin görev aldığı ve 29 starın katıldığı tanıtım filmi çekimleri A Plus Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk’ın genç yetenekleri Elçin Sangu ve Barış Arduç ile bu sezonda diziye katılan yıldızlar Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir tanıtım filmine enerji katan ekran yüzleri oldu. 19 Eylül Pazartesi günü üçüncü sezonuyla ekranlara dönecek Paramparça’nın kadrosundan deneyimli oyuncular Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay tanıtım filmi çekimlerinde hazır bulundular.

Yayın hayatına başladığı Star TV’ye, evine dönen Zuhal Topal her zamanki neşeli tavrıyla filmin enerjisini yükseltti. Var Mısınız Yok Musunuz programına yeni bir soluk katan İlker Ayrık ise her zaman olduğu gibi hem seti hem de filmi daha da eğlenceli kıldı.  Ekranlara dönmeye hazırlanan, Star TV’nin başarılı haber spikeri Nazlı Çelik de tanıtım filmine renk katan isimler arasındaydı.

Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral ve Ozan Dolunay gibi genç yetenekleri kadrosunda bulunduran Yüksek Sosyete ile Neslihan Atagül, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolleri paylaştığı Kara Sevda dizisi yeni sezonda da izleyiciyi ekrana kitleyecek.

Merakla beklenen Cesur ve Güzel dizisinde başrolleri paylaşacak Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ile Japon uyarlaması Anne dizisinde başrolü canlandıracak Vahide Perçin ve Cansu Dere de tanıtım filminde izleyiciye ilk kez merhaba dedi. Yeni sezonda izleyiciyle tanışmaya hazırlanan, Gani Müjde’nin yazıp, Hamdi Alkan’ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır’ın kadrosundan Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan çekimlerde bu yeni projeyle ilgli heyecanlarını paylaştı. Yeni yayın döneminde izleyici ile buluşacak Mesut Yar, Seren Serengil ve Deniz Akkayaüçlüsü ile farklı formatıyla izleyiciyi kendine bağlayacak Aşk Kafe‘nin sunucusu Kemal Doğulu da tanıtım filminde yer alıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.