Stance ile gündelik hayatınız renkleniyor

Amerikalı çorap markası Stance son 5 yıldır, çorapları modanın vazgeçilmez bir unsuru haline getirmeyi ve gündelik yaşantımızda gözden kaçırdığımız noktaları canlandırmayı kendine misyon edindi. Marka güz dönemi için hazırladığı yeni kampanyasında, her birimizin içinde yatan sanatçıyı ortaya çıkarmak istiyor ve bu bağlamda da dünyayı daha az sıradan ve onu bir sanat eseri haline getirecek özel bir bakış açısı ile yansıtıyor.

Reklam kampanyası, kent ve sokak kültürlerini alıp, insanların ve ürünlerin değerini artıran siyah beyaz filmin içine yerleştirilmiş renkli pamuk ipleri sayesinde onları olağanüstü kılıyor ve dünyayı kendimizi ifade etmek için bir tuval olarak görme konusunda ilerici bir hikaye anlatıyor.

Kampanya, Punks & Poets olarak bilinen Stance’in marka elçileri ile ‘Uncover the Uncommon‘ öyküsünü anlatırken, aynı zamanda yaratıcı düşünceyi hayatına entegre eden gündelik insanları öne çıkarıyor ve bunu yaparken de izleyen herkesi olumlu yönde etkileyerek hayatlarını renklendirme misyonunu yaymayı amaçlıyor.

Kampanya için hazırlanan videolar haricinde marka elçilerinin kişiliğini ve kullandıkları Stance ürünününü vurgulayan kreatif posterler de hazırlandı.

James Harden – Houston Rockets basketbol takımının oyun kurucusu

Felipe Toledo – Profesyonel sörfçü 

Jimmy Chin- Profesyonel tırmanışçı

Künye

Reklamveren Stance
Prodüksiyon Şirketi Kamp Grizzly

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.