Spotify üzerinden kozmetik ürünleri satılacak

Pat McGrath Labs, güzellik ürünlerini Spotify üzerinden satışa sunmak üzere pop sanatçısı Maggie Lindemann ile iş birliği yaptı.

Spotify üzerinden kozmetik ürünleri satılacak

Güzellik markası Pat McGrath Labs, Spotify ve Spotify’ın ticari ortağı Merchbar ile olan iş birliğiyle, müzikseverlerin makyaj ürünlerini dijital bir müzik platformu üzerinden satın almalarını sağlayacak sektörün ilk e-ticaret girişimine liderlik edeceğini duyurdu. Pat McGrath Labs’ın ürünlerine, Maggie Lindemann’ın Spotify’daki sayfası üzerinden erişmek mümkün.

Maggie Lindemann

So Obsessed” kampanyası, Pat McGrath Labs ürünlerinin özel serisini içeren bir videoya da imza atan, uluslararası makyaj sanatçısı Pat McGrath ile ünü her geçen gün artan pop sanatçısı Maggie Lindemann’ın iş birliğine dayanıyor. “So Obsessed” kampanyası ile Maggie Lindemann hayranları, Merchbar entegrasyonu sayesinde, sanatçının Spotify sayfası üzerinden bu ürünleri anında satın alabiliyor. Kampanyanın lansmanı ile birlikte Maggie, 17 Kasım 2017 tarihi itibarıyla Spotify üzerinden ulaşılabilecek olan “Obsessed” adlı yeni single çalışmasını da ilk kez dinleyenleri ile buluşturacak.

Bu iş birliği, güzellik endüstrisi için yenilikçi bir pazarlama yönteminin başlangıcını temsil ederken sanatçılar için de yeni bir gelir kaynağı yaratıyor. Müzikseverler, Pat McGrath Labs’ın en yeni ürünlerini dijital müzik platformunun iş ortağı Merchbar aracılığıyla satın alabilecekler – Merchbar halihazırda, poster ve turne tişörtleri gibi hayranların sanatçılar ile ilgili geleneksel ticari ürünleri satın almalarını sağlıyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.