Sporda “Yılın Sponsoru” Vodafone Türkiye seçildi

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda toplumsal gelişim için yaptığı sosyal yatırımlar içinde spora büyük önem veren Vodafone, Spor Türkiye A.Ş. tarafından bu yıl 13.’sü düzenlenen Türkiye Spor Adamları Ödülleri‘nde Yılın Sponsoru seçildi.

turkiyesporadamlari.com okurlarının oylarıyla belirlenen anket sonucuna göre Vodafone Türkiye, toplam oyların %64’ünü alarak, 2014’ün en başarılı spor sponsorları sıralamasında ilk sıraya yerleşti.

Ender Buruk

Harbiye Hilton Convention Center’da düzenlenen törende Vodafone Türkiye adına ödül alan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, “Vodafone olarak, sporun, toplumların ekonomik ve sosyal gelişiminde üstlendiği işlevin bilinciyle hareket ediyor; Türkiye’yi dünyanın öncü spor ülkelerinden biri yapma hedefiyle önemli spor yatırımları yapıyoruz. Bu kapsamda, günlük hayatımızla bütünleşen futbol ve ülkemizin gerek tanıtımına gerekse ekonomisine büyük katkısı olan maraton başta olmak üzere, sporun çeşitli dallarına destek veriyoruz. Türk toplumunun ekonomik ve sosyal gelişimi için spora desteğimizi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Futbolun yeri özel

Vodafone Türkiye’nin spor alanında en önemli sponsorlukları arasında, 20 Ağustos 2013 tarihinde Beşiktaş JK ile 15 yıllığına imzaladığı, Türk spor tarihinin en büyük ve en kapsamlı sponsorluk anlaşması yer alıyor. Stadyumun isim hakkı, futbol takımının ana sponsorluğu ve akıllı stadyum yatırımından oluşan bu sponsorluk kapsamında yapımı devam eden ve ileri mobil teknolojilerle donatılan Vodafone Arena, İstanbul’un merkezinde, Vodafone Türkiye’nin dijital dönüşüm vizyonunun abidesi olarak yükseliyor. Ayrıca Vodafone Türkiye, ülkemizin en büyük katılımlı kitlesel organizasyonu olan Vodafone İstanbul Maratonu’na da üç yıldır destek veriyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.