Sosyal medya yine Survivor All Star dedi

13 Mayıs Çarşamba gününün sosyal medya ratingleri açıklandı. 13 Mayıs gününün sosyal medya ratinglerinde zirvede eleme heyecanının yaşandığı Survivor All Star yer aldı.

Survivor All Star, eleme heyecanıyla yine zirvede yer aldı. Hasan’ın SMS oylamasında birinci çıkarak Nadya’nın ismini söylemesiyle Nadya elendi ve eleme heyecanı esnasında yaşanan konuşmalar ve eleme heyecanıyla program, günlük sosyal medya performansında zirvede yer almayı başardı (Somera rating: 28,66).

Fatih Portakal ile Ana Haber, kişilerin sorunlarını dile getirdiği ve gündemle ilgili yorum yapılan bir platform olmaya devam ediyor.  Özellikle Soma faciasının anıldığı iletilerle dikkat çeken haber programı başarısını sürdürerek, 7,83 somera ratingiyle günün en çok konuşulan 2.yapımı oldu.

Diriliş “Ertuğrul”, yine heyecanlı bir bölümle daha izleyici karşısındaydı. #ZulümDevamEtmez hashtagiyle yazılan iletilerin ön plana çıktığı başarılı dizi Diriliş “Ertuğrul”, 7,08 somera ratingiyle günün en çok konuşulan 3.yapımı oldu.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.