Sosyal marka Zhoppers’ın yeni iyilik elçisi Ahmet Kural oldu

Toplumsal hayata duyarlı ve özgün tasarımlarıyla yeni nesil sosyal marka olan Zhoppers, oyuncu Ahmet Kural’ın gönüllü tasarımı olan ürünlerini Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) için “iyiliği üzerine giy” diyerek satışa sundu.

İyilik, umut, eşitlik, doğaya saygı, sevgi ve paylaşımcılık diyerek yola çıkan Zhoppers başına buyruk özel tasarım ürünleriyle fark yaratıyor. Türkiye’de ilk defa unisex olarak tasarlanan tasarımlar yaratan Zhoppers’ın üretimde kullandığı hammaddelerin tamamı, yüzde 100 doğa dostu ve Ege Bölgesi’nin inci tanesi pamuklarıyla hayat buluyor. Zhoppers kendi gibi iyi, başına buyruk, özgür, özgün ve paylaşıma inanan gönüllü tasarımcılarla yoluna devam ediyor. Zhoppers’ın gönüllü tasarımcıları arasına katılan oyuncu Ahmet Kural bu iyilik yolculuğu için çocuk, gönül güzelliği ve zamanın ruhu temalı 3 tişört tasarladı, her tasarım için esinlendiği hikayeleri Zhoppers için seslendirdi. Tasarlanan tişörtlerin satışından elde edilen gelirle Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye)’ndeki zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirme çabasına katkı sağlanacak.

Yücel: ‘‘Biz sürdürülebilir iyiliğe inanıyoruz’’

Markanın hedeflerinden bahseden Zhoppers Kurucu Ortağı Tolga Yücel, “Zhoppers olarak, dünya için dertlenen, dünyayı anlama çabasına ortak olan, özgün tasarımlarıyla genç, esnek ve umut dolu ama en önemlisi yeni nesil bir sosyal marka olmayı sürdürüyoruz. Büyüdüğümüz her an hem ürünlerimizden hem de elde ettiğimiz diğer gelirden düzenli olarak paylaşmayı yaşamımızın bir parçası haline getirdik. Bu hedef doğrultusunda ilk adımımız Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) ile iş birliği yapmaktı.  Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye)’nin zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirme çabasına her daim destek olmaya devam edeceğiz. Bu bir kampanya değil ve elbette bir süresi yok. Biz sürdürülebilir iyiliğe inanıyoruz. Her geçen gün iyilik için genişlemeye, iş birlikleri kurmaya devam edeceğiz. Yağmur Tanrısevsin ile başladık, şimdi de Ahmet Kural ile devam ediyoruz. Ahmet Kural’a da verdiği destek için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Kural: ‘‘Zhoppers ve Bir Dilek Tut Derneği’nin iyilik çabasına ben de ortak oldum’’

Tasarımlarıyla Zhoppers’ın gönüllü iyilik elçisi olan Ahmet Kural ise “Her şeyin hızla değiştiği bir çağda yaşıyoruz. Zorlu hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirme çabası çok önemli bir çaba. Bu yüzden, ben de önce Bir Dilek Tut gönüllüsü oldum.  Sonrasında doğum günümü bağışladım. Bunun dışında da Zhoppers ve Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye)‘nin bu iyilik çabasına ben de ortak olmak istedim. Tasarımlarımla ortaya çıkardığım tişörtler, küçük yaşta büyük dertlerle tanışan çocukların bir nebze de olsa mutlu olmalarını, hayallerinin gerçek olmasını sağlayacak. Böyle bir projede yer aldığım için çok gururluyum ve tişörtleri satın alarak iyiliği üzerine giyen herkese şimdiden çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Kuran: “İyilik hareketimiz, Zhoppers ile büyümeye devam ediyor”

Bir Dilek Tut CEO’su Füsun Kuran “Biz, Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) olarak hayati tehlikeli hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini ve dileklerini gerçekleştirmek için büyük bir gönüllü ordusuyla canla başla çalışıyoruz. Bu çabamız Kasım ayı içinde, dünya genelinde gerçekleşen 2020-Re Imagine Virtual Summit toplantısında Make a Wish’in “En Güçlendirilmiş Operasyon / Most Powered-Up Affiliates” ödülüyle taçlandı. Zhoppers ile çok güzel bir iş birliği oluşturduk. Bu iyiliğe aracı olan Zhoppers’a ve gönüllü tasarımcımız Ahmet Kural’a çok teşekkür ederim” açıklamasını yaptı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.