Sosyal Fayda İletişimi konferansı 2. yılında!

Türkiye’nin tek sosyal fayda iletişimi konferansı Hemzemin, 12 Nisan Salı günü, Pera Müzesi’nde ikinci kez düzenleniyor. Konferansın bu yılki teması ise “Korku ve Umut Sarkacında Sosyal Fayda İletişimi”. Alanında uzman konuşmacıları; sivil toplum kuruluşu temsilcileri, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerle bir araya getiren Hemzemin, Myra Ajans tarafından, Borusan Holding ana sponsorluğunda ve Yaşama Dair Vakfı‘nın destekleriyle gerçekleşiyor.

“Daha İyi Bir Sivil Toplum İletişimi İçin Deneyim Paylaşımı” hedefiyle yola çıkan Hemzemin’de çeşitli alanlardan konuşmacılar, sosyal fayda meseleleri için “kıyamet senaryoları ve kolay çözüm beklentileri arasında” salınan iletişim projeleri hızla artarken, hakikati anlamak ve anlatmanın zorlukları üzerine deneyim ve birikimlerini aktaracaklar.

Yurtiçi ve yurtdışından alanında öncü konuşmacıların yer alacağı konferans, sivil toplum kuruluşları, uzmanlar, akademisyenler, medya mensupları ve iletişimcilerin katılımına açık. Davetlilerin ücretsiz olarak katılabileceği konferansın hazırlık faaliyetlerini sosyal fayda iletişimi alanından uzmanların oluşturduğu bir çalışma grubu yürütüyor.

Sınırlı sayıda yer olan konferansa katılım için kayıt yaptırmak gerekiyor.

 

Hemzemin Çalışma Grubu Üyeleri

Burcu Tunakan (İletişim Uzmanı, Aktivist)

Damla Özlüer (İletişim Danışmanı, DNS Üyesi)

Funda Aydın, Çalışma Grubu Koordinatörü (İletişim Uzmanı)

İnanç Mısırlıoğlu (İletişim Danışmanı, Mentor, Eğitmen)

Kerem Çiftçioğlu (Aktivist, STK Yöneticisi)

Mehmet Ali Çalışkan (Araştırmacı, STK Yöneticisi)

Rana Birden Çorbacıoğlu (AB ve Sivil Toplum Danışmanı)

Rauf Kösemen, Konferans Sözcüsü (İletişim Tasarımcısı, Eğitmen)

Serdar Paktin (Sosyal İletişim Stratejisti, Eğitmen)

Ulaş Tol (Araştırmacı, STK Yöneticisi)

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.