Sosyal Akademi’nin 8. dönemi başlıyor

Nitelikli sosyal medya uzmanları yetiştirmek amacıyla hayata geçirilen ve bugüne kadar toplamda 390 kişiyi mezun eden “Sosyal Medya Uzmanlığı Sertifika Programı”, 8. dönemiyle 2013/2014 eğitim sezonunu tamamlıyor. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek Akademi 8 Şubat’ta başlayacak.

Haftada 12 saatten oluşan 6 haftalık bir eğitim programı olan Sosyal Akademi, sosyal medya alanında kariyer hedefi bulunan adaylara sosyal medya pazarlaması, dijital pazarlama, internet reklamcılığı, SEO, mobil pazarlama, dijital PR  gibi konularda üst düzey eğitim imkanı tanıyor. İlk günden itibaren geleneksel pazarlamanın olmazsa olmaz iletişim ilkelerinden dijital pazarlamanın inceliklerine kadar sosyal medyayı doğru okumak için nelerin yapılması gerektiği katılımcılara uygulamalı olarak aktarılıyor.

Bir sosyal medya uzmanının ihtiyaç duyabileceği bütün konuların vaka incelemeleri ve proje çalışmaları eşliğinde işlendiği Sosyal Akademi, bu yıl Yıldız Teknik Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi‘nde (YILDIZ SEM) gerçekleştirilecek.

Katılımcıları neler bekliyor?

Sertifika almaya hak kazanmaları için katılımcılara derslerin %70’ine katılım zorunluğu getiren Sosyal Akademi, öğrencilerinden eğitimin 5. haftası sonunda verilecek resmi bir proje üzerinden 360 derece bir sosyal medya stratejisi hazırlamalarını da talep ediyor.

sosyalmedya.co tarafından düzenlenen sertifika programında Nike Türkiye, Anadolu Efes, Dijital Büro İstanbul, Alafortanfoni, Wanda Digital, Plasenta Conversation Agency, Generation M, Tick Tock Boom, PayU, Elmalma, Da Vinci Projects, 41?29!, Genart Medya, SEOZEO, iProspect, HYPE ve Pure New Media gibi dijital sektörün önemli şirketlerinin kurucuları ve deneyimli kadroları eğitmen olarak yer alacak.

Bu yılki katılım ücreti 2.250 TL (KDV Dahil) olarak belirlenen Sosyal Akademi hakkında 0 (530) 443 6419 numaralı telefondan da bilgi almak mümkün. Üniversite öğrencileri ise %20 indirim avantajından yararlanarak 1800 TL karşılığında Sosyal Akademi’ye katılabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için sosyalmedya.co/akademi sitesini ziyaret edebilir, iletişim için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.