Snickers yeni tatlarını odadan kaçış oyunuyla tanıtıyor

Snickers farklı tatlar arayan Amerikalı tüketicilere “tuzlu ve tatlı”, “espressolu” ve “acılı” üç yeni lezzet sunuyor. Açlığa verilen farklı tepkileri ele alan Snickers yeni tatlarını odadan kaçış oyunuyla tanıtıyor.

Yeni Snickers paketlerinin üzerinde açlığa verilen üç farklı tepki yer alıyor. Açken kararsızlık yaşayan tüketicilere “tuzlu ve tatlı”, gerilenlere “espresso” ve mızmızlık yapmaya başlayanlara “acılı” Snickers sunuluyor. Yeni tatları tanıtmak için New York’ta odadan kaçış oyunu tarzında bir pop-up aktivasyon gerçekleştirilecek.

Açken sen nasıl bir tepki veriyorsun?

19 Haziran’da gerçekleştirilecek aktivasyonda tüketiciler, kısıtlı sürede kendilerine sorulan “Hangi yoğun tatla büyük açlığın üstesinden gelebilirsin?” problemini çözüp depo gibi bir odadan çıkmaya çalışacaklar. “Açlık deposu” isimli aktivasyonun sonunda katılımcılara “tat teşhisi” koyulacak ve açlığı yenmek için hangi yeni Snickers’a ihtiyaç duyduklarını öğrenecekler.

Yoğun tatlar büyük açlığa karşı.

Snickers’ın marka müdürü Michael Italia, “Hayranlarımız lezzet konusunda maceraya açık, Snickers’tan yeni tatlar ve deneyimler bekliyorlar. Yeni Snickers Yopun Lezzetler serisi farklı açlık semptomlarına yeni tatlarla hitap ediyor. Snickers Açlık Deposu’nun yeni tatlarımızın yoğunluğunu benzersiz bir şekilde yansıtacağına ve Snickers severlere doyurucu bir deneyim yaşatacağına inanıyoruz” yorumunu yapıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.