“Şimdi Fox Zamanı” reklam filmi yayında

FOX yeni yayın dönemine yenilenen grafik paketiyle merhaba diyor.Paket, Eylül ayından itibaren kanalın yenilenen yüzünü yansıtmaya başlıyor.

FOX International Channels global ekibi tarafından hazırlanan yeni grafik paketine ek olarak standart grafik pakette bulunmayan kırmızı renk Türkiye için özel olarak üretildi ve yeni grafik paketi sayesinde içerikler ile FOX markası arasında daha kuvvetli bir bağ yaratma amacı güdüldü. Logo ve diğer tasarım ögelerinin stratejik bir biçimde kullanımı ile yapımlar ve oyuncular daha da ön plana çıkarılırken içeriğin marka ile olan bağını da kuvvetlendirmek hedeflendi.

2015 yılına kadar FOX markası farklı ülkelerde farklı televizyon grafikleri ile izleyiciyle buluşuyordu.  125 ülkede ortak görselliğe sahip olmak için üretilen bu yeni paket, Türkiye’de 2015-2016 yayın döneminde uygulamaya alınıyor.

FOX’taki değişim rüzgarı yeni sezon lansman filmine de yansıtıldı. Yeni grafik paketiyle uyumlu tasarlanan film, kanalın yüzlerini bir araya getirdi.

Prodüksiyonu ve çekimleri, PromaxDBA Europe tarafından üst üste 4. kez “Avrupa’nın En İyi Ajansı” ödülü dahil olmak üzere pek çok ödülün sahibi olan, RedBee tarafından üstlenilen film, ödüllü yönetmen Matt Lasosso tarafından çekildi. Filmin çekimleri ise 2 gün sürdü.

Filmin müziğinin söz yazımı ve seslendirilmesi Jingle TV tarafından yapılırken aranjesi Queen’s Sound Production tarafından uygulandı. Kampanyanın fotoğraf çekimleri ise yine ödüllü İngiliz fotoğrafçı  Dean Northcott tarafından gerçekleştirildi.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.