Siemens Ev Aletleri ile Chef Talks şeflerin hayatını keşfediyor

Siemens Ev Aletleri, gastronomi dünyasında trend yaratan ünlü şeflerin mutfağın ötesindeki ilham veren yaşamlarına konuk olduğu “Chef Talks” söyleşilerini yayınlamaya başladı. Dijital kanallarda yayınlanmaya başlayan seri ile herkes “heyecanlandıran olasılıklar” dünyasını keşfetmeye ve yaşamaya davet ediliyor.

Tadım Atölyesi iş birliği ile gerçekleşen projede kapsamında yayınlanan ilk videonun konuğu D.ream Mutfak Direktörü ünlü İtalyan Şef Fabio Brambilla oldu.

Tadım Atölyesi kurucusu Atakan Aya’nın moderatörlüğünde gerçekleştirilen röportaj serisinde gastronomi dünyasının trend yaratan Türk ve yabancı şefleri, profesyonel yaşamlarının yanı sıra ilgi alanları ve ilham kaynakları hakkında da bilgiler paylaşıyor. Video röportajlarda fonksiyonellikleri ve teknolojileri ile öne çıkan Siemens ürünleri de şeflere günlük yaşamlarında yoğun tempolarında ve keyifli anlarında eşlik ediyor.  

Etkinlikte konuşan Siemens Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Ayşe Özkaya; “Siemens Ev Aletleri, ürünlerinde estetik tasarımı etkileyici yenilikler ile birleştiren, mimari tasarıma ve metropolitan yaşama olan bağlılığını, yaratıcı ve vizyoner buluşları ile tamamlayarak modern ev aletlerinin geleceğine yön veren bir marka. Sadece beyaz eşya üretmiyor, hayatın içindeki anları da zenginleştirerek bugünden yarının ev yaşamını yaratıyoruz. Tüketicilerimizin, marka özümüzü oluşturan “heyecan verici olasılıklar”ın dünyasını deneyimlemeleri ve ilham almaları için hayat dokunan şeflerle birlikte “Chef Talks” projesini hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

 

Siemens Ev Aletleri, Ocak 2016 tarihi itibarıyla desiBel Ajans ile çalışıyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.