Shell & Turcas’ta iki üst düzey atama

Onur Sezer, Shell&Turcas Ticari Yakıtlar Direktörü

Enerji şirketi Shell & Turcas’ta iki önemli atama gerçekleşti. 2015 yılından bu yana Shell & Turcas’ta Türkiye Ticari Yakıtlar Direktörlüğü görevini sürdüren Evren Diker, kariyerine Shell Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgesel Lisans Müdürü olarak devam edecek. Shell & Turcas’ta Yatırımlar Müdürü olarak görev yapan Onur Sezer ise 1 Nisan 2019 tarihi itibari ile Ticari Yakıtlar Direktörlüğü görevine atandı.

Onur Sezer kimdir?

Shell & Turcas Ticari Yakıtlar Direktörlüğü’ne atanan Onur Sezer, Shell & Turcas’taki kariyerine 2005 yılında Perakende Satışlar Mıntıka Müdürü olarak başladı. Adana ve Ege Bölge yatırım uzmanlığı da yapan Sezer, 2016 yılından beri Batı Türkiye Yatırım Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Evren Diker kimdir?

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu olan Evren Diker, 18 yıllık Shell & Turcas kariyeri sırasında ağırlıklı olarak satış ve operasyon alanlarında görev aldı. Evren Diker Shell & Turcas, Filo Çözümleri operasyonlarının büyümesine önemli katkılarda bulundu. Diker son 4 yıldır Ticari Yakıtlar Direktörlüğü görevini yürütmekteydi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.