Shazam’da Müzik Bu Kapağın Altında dönemi

Türkiye ve dünyada en çok tercih edilen popüler müzik uygulamalarından biri olan Shazam, kullanıcıların çalan bir şarkıyı dinleterek şarkı hakkında bilgilere ulaşmalarını sağlayan “Keşfet” sayfasındaki Shazam logo alanını, dünyada ilk kez bir marka işbirliği için kullanıyor.

Türkiye’de 11 milyon kullanıcısı olan ve günde ortalama 350 bin kez  kullanılan Shazam ve Müzik Bu Kapağın Altında’nın işbirliği kapsamında, 1 ay boyunca Shazam’ın müzik keşfetme butonu olan Shazam logosu yerine Müzik Bu Kapağın Altında logosu geliyor.

Shazam EMEA, Latin Amerika, Kanada Pazarlama ve Satış Direktörü Josh Partridge işbirliğine dair yaptığı açıklamada, “Dünyanın en çok tercih edilen müzik keşif uygulaması Shazam olarak, Türkiye partnerimiz Genart Medya aracılığıyla Müzik Bu Kapağın Altında ile yenilikçi ve yaratıcı bir işbirliğine imza attık. Bu projeyi Türkiye gibi oldukça önem verdiğimiz bir ülkede ve insanların müzikten aldıkları keyif konusunda bizimle aynı heyecanı taşıyan bir platform ile gerçekleştirmekten de büyük mutluluk duyuyoruz” ifadesini kullandı.

O şarkıları Müzik Bu Kapağın Altında ile keşfedeceğiz…

Neodigital tarafından projelendirilen işbirliği kapsamında, Shazam kullanıcıları  bilip anımsayamadıkları ya da duyup merak ettikleri şarkıları keşfederken 1 ay boyunca Müzik Bu Kapağın Altında logosu bu deneyime eşlik edecek.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.