Shake Shack’ten lezzetli tarifler

Amerikan fast food eklemi Shake Shack, koronavirüs pandemisi sırasında karantinada lezzetli bir şeyler pişirmek için sosyal medya üzerinden bir tarif serisini hazırladı.

Bir videoda markanın mutfak direktörü Mark Rosati, Shake Shack’in özel peynir sosu tarifini açıkladı. Böylece izleyenler tarifi evde deneyebilecekler.

Mükemmel Shake Shack peynir sosu elde etmek için aşağıdaki malzemelere ihtiyacınız olacak: iki bardak Amerikan peyniri, iki dilim kaşar peyniri, bir çorba kaşığı kanola yağı, bir çorba kaşığı üzüm sirkesi, altı dilim jalapeños, üç ila dört adet dilimlenmiş soğan, bir ila iki çay kaşığı tuz, iki çay kaşığı karabiber, iki bardak ağır krema ve iki yemek kaşığı beyaz şarap.

Malzemeleri hazırladıktan sonra, Rosati’nin tarifini uygulamak için Instagram’da klasik peynir sosu oluşturmasını izleyebilirsiniz.

Marka, kendiniz veya aileniz için yeni yemekler hazırlayarak evde geçirdiğiniz zamanı en üst düzeye çıkarmanız için Rosati ve John Karangis’ten adım adım tariflerle, yeni pişirme videoları yayınlamaya devam edecek.

https://www.instagram.com/tv/CAEK1DyD7-9/?utm_source=ig_embed

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.