Sevgililer Günü öncesi kritik soru: Bu çocuk ne ayak?

Yaptığı gündem bağlantılı ilginç kampanyalarla tanıdığımız JeansLab, Sevgililer Günü için yine dikkat çekecek bir kampanyayla karşımızda. Kız babası kimliğini sahiplenen JeansLab, bu kampanyada ‘erkek arkadaşları’ test ediyor! “Bu çocuk ne ayak? Ve hediyeyi hak ediyor mu? Harcadığın para, zaman ve emeğe değer mi? Yoksa tam bir hayırsız mı?”

Bu ‘dev hizmet’ten faydalanabilmek için erkek arkadaşınızın Facebook adresini ve bazı kritik bilgileri (nerelere takılır, ne yer ne içer) [email protected]‘a yollamak yeterli. Sonra mı? Sonrasını JeansLab şöyle açıklıyor: “Güzel kadınlardan oluşan Facebook hesaplarımızı onun üzerine salalım. Güzel kadınlarımız onu ‘like’ etsinler, ona yorum yazsınlar, cam açsınlar, ince ince aklını alsınlar. Onurlu direnişini sürdürüyor mu, yoksa ‘hello mello’ diye direk muhabbete mi giriyor hep birlikte görelim.”

Kampanyanın rağbet göreceği kesin ama merak edilen (ve korkulan) konu, ‘oltaya gelen’ erkeklerin sıralı tam listesinin ve heyecanlı mesajlarının ifşa edilip edilmeyeceği.

Künye: 

Müşteri: JeansLab

Reklam Ajansı: BLAB

Yaratıcı Grup: Taylan Yapıcı, Erman Çağlar, Sevil Şimşek, Defne Akdemir, Beybin Esen, Funda Akman, Nazlı Filiztekin, İlyas Kuzu

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.