Seventh Generation çevreci üretime dikkat çekiyor

Doğaya daha az zarar vermeyi hedefleyerek temizlik ürünleri üreten Seventh Generation, insanların geri dönüştürülmüş tuvalet kağıdına geçmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Maya Rudolph Seventh Generation için bir ağacın görevinin insan pisliğini temizlemek olmadığını ifade ettiği ve diğer tuvalet kağıdı ile ilişkili sözleri sıraladığı yeni bir şarkı söyledi.

NRDC’nin yayınladığı yeni rapora göre ortalama bir Amerikalı bir haftada 3 rulo tuvalet kağıdı tüketiyor. Tuvalet kağıdı üretilirken çoğunun kaynağı Kuzey Amerika ormanları oluyor. Buna rağmen çoğu tuvalet kağıdı markası, ürünlerinde geri dönüştürülmüş kağıt kullanmıyor. Rudolph’un söylediği şarkının amacı da bu konuya dikkat çekmek…

Reklamda eski Saturday Night Live yıldızının önce ‘Mike the Tree’ ile ağaç arkadaşlarının tuvalet kağıdı üretiminde kullanıldığı hakkında konuştuğunu görüyoruz. Sonra bir baterinin arkasına geçiyor ve klavyeci ile birlikte ‘Trees and Bs’ şarkısını çalmaya başlıyor. Şarkı, ‘bir kuş için ev olabilecek ağacın insan pisliğini silmek için kullanılması gerçekten saçma’ sözlerini de barındırıyor.

Künye

Reklamveren: Seventh Generation

Yaratıcı Ajans: 72andSunny New York

Halkla İlişkiler Ajansı: Allison+Partners

Medya Ajansı: Mindshare

Film Prodüksiyon Şirketi: Pretty Bird

Ses Tasarım: Sound Lounge

Müzik: Beacon Street

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.