artwork

Seth Godin İstanbul’da !

11 sene önce

0

Son 10 yılın en çok satan pazarlama kitaplarının yazarı, dünya çapında bestseller olmuş 13 kitabı kaleme alan ve en popüler pazarlama blogunun yazarı Seth Godin, 21 Şubat’ta gerçekleşecek konferans için Türkiye’ye geliyor.

HRdergi tarafından 21 Şubat’ta Hilton Convention Center’da düzenlenecek olan konferansta, “Görünmez mi, dikkat çekici mi” başlıklı ve üç saat sürecek bir seminer verecek olan Godin; sadece “nasıl yapılmalı” taktikleri vermeyecek, dünyaya yeni bir bakış yolu ve başarı için yeni bir strateji de sunacak.

21. yüzyılın en iyi 21 konuşmacısından biri olarak tanımlanan, “Mor İnek”, “İzinli Pazarlama”, “Fikir Virüsü” gibi birçok kelimeyi pazarlamacılık dünyasına katan Seth Godin, 1998’deki ilk uluslararası sunumundan beri 1 milyondan fazla kişiye konuşma yaptı. Bugüne kadar 11 farklı ülkede konuşma yapan Godin, 21 Şubat’taki etkinliğin kendi ifadesiyle “Dünyanın bu bölümüne yönelik, planlanmış tek yolculuğu” olduğunu belirtiyor. “Amerika’nın En Büyük Pazarlamacısı” olarak da tanınan ve bir dönem Yahoo!’nun Başkan Yardımcılığını yapan Godin’in tüm dünyada büyük bir izleyici kitlesi bulunuyor.

Detaylı bilgi için: http://www.sethgodinistanbulda.com

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...