Serpil Timuray Vodafone Grubu Avrupa Bölge CEO’su oldu

2014 yılından beri Vodafone Grubu Dünya İcra Kurulu’nda yer almakta olan Serpil Timuray Vodafone Grubu Avrupa Bölge CEO’su oldu. Aynı zamanda Vodafone Afrika, Ortadoğu, Asya, Pasifik Bölgesi’ne raporlayan Vodafone Türkiye de Vodafone Avrupa Bölgesi’ne dahil edildi.

1 Ekim 2018 itibarıyla Vodafone Grubu Avrupa Bölge CEO’luğuna atanan Serpil Timuray, Ekim 2016 – Ekim 2018 döneminde Vodafone Grubu Ticari Operasyonlar ve Strateji Dünya Başkanı, Ocak 2014 – Ekim 2016 döneminde Vodafone Grubu AMAP (Afrika, Orta Doğu, Asya, Pasifik) Bölge CEO’su, 2009 – 2013 yıllarında da Vodafone Türkiye CEO’su olarak görev yapmıştı. Kariyerine 1991 yılında Procter&Gamble’da başlayan Timuray, çeşitli pazarlama rollerini üstlendikten sonra P&G Türkiye İcra Kurulu’na atanmış, 2002 – 2008 yılları arasında ise Danone Türkiye CEO’su olmuştu.

Yeni atamayla birlikte Serpil Timuray, Vodafone Grubu CEO’suna doğrudan bağlı olarak Vodafone Dünya İcra Kurulu’nda yer almaya ve grubun Londra’daki genel merkezinde çalışmaya devam edecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.