artwork

Serena Williams Super Bowl’da Bumble’ın kampanyası için liderlik edecek

5 sene önce

0

Serena Williams Super Bowl’da, kadınların kendi istediği kişilerle arkadaşlık edebileceği bir uygulama olan Bumble’ın kampanyasına liderlik edecek.

Serena Williams, sosyal ağ uygulaması Bumble için yıl boyunca sürecek bir pazarlama kampanyasında markanın yüzü olmaya hazırlanıyor. Kadınların bu uygulama sayesinde ellerini güçlendireceğini ve eşleşmelerde kadınlar mesaj atmadığı müddetçe bir iletişim olmayacağı belirtiliyor. 3 Şubat’ta gerçekleşecek Super Bowl ile kampanya görücüye çıkacak.

Reuters tarafından yayınlanan habere göre Williams,“Toplum bize kadın olarak arkada oturmayı öğretti ve ilk konuşan kişi olmak zorunda olmayacağımız söylendi ama bu iş böyle değil. Kadınların hayatın her alanında ön plana çıkması gerektiğini düşünüyorum ve bu kampanya ile hep beraber hikayeyi anlatmak istiyoruz.” dedi.

Bumble, 2014 yılında kadınlar ve erkekler için bir buluşma platformu olarak başladı ve kadınların erkeklerle tanışırken ilk hamleyi yapmasına vurgu yapıyor. Uygulama günden güne genişleyerek,  kadınların arkadaş bulmalarına ve iş ağları kurmalarına yardımcı olan Bumble BFF ve Bumble Bizz gibi işlevleri desteklemeye çalışıyor. Williams tamamen kadınlar tarafından geliştirilen ve üretilen Bumble kampanyasının oluşturulmasına yardımcı oldu. Ayrıca şirketin global danışmanı olarak görev yapacağı duyuruldu.

Kampanya, Super Bowl ile aynı zamana denk geliyor. Ancak marka, oynanan maç esnasında televizyonda Williams ile reklam yapılıp yapılmayacağını henüz söylemedi.

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan özel resmi Euro 2024 maç topu

Adidas, her vuruşu gerçek zamanlı olarak algılayan Resmi Euro 2024...

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s, yerleşik pizza fırınlarına sahip radikal teslimat elektrikli bisikletlerini piyasaya...

Mercedes-Benz Amerika’dan elektrikli araç şarj merkezi

Mercedes-Benz Amerika’da tüm sürücülere hizmet veren ilk elektrikli araç şarj...