Sensodyne Hassasiyet Turu ile Türkiye’yi gezdi

Sensodyne’nin, her 3 kişiden birinin yaşadığı diş hassasiyeti konusunda bilinç ve farkındalığı artırmayı hedeflediği ‘Hassasiyet Testi’ etkinliğinin Türkiye’deki 17’inci ve son durağı 7 – 8 Ekim 2017 tarihlerinde İstanbul Cevahir AVM’de gerçekleşti.

sensodyne

Sensodyne, her 3 kişiden birinin diş hassasiyeti yaşadığını ve bunların sadece üçte birinin bu hassasiyete yönelik tedavi uyguladığını açıkladı.

Haziran ayında İstanbul Kadıköy’de start verilen Sensodyne ‘Hassasiyet Testi’ etkinlikleri toplamda 10 ilde, 17 farklı lokasyonda gerçekleştirildi. İstanbul, Ankara, Bursa, Samsun, İzmir, Eskişehir, Muğla, Mersin, Antalya ve Gaziantep’te toplamda 800.000’den fazla kişiye ulaşılarak, 68.357 kişi diş hassasiyeti testine katıldı.

Murat Bür, Elvin Levinler (Elvinimin), Tuğba Tunçkaya, Ahmet Aksöz, Tansu Avcı, Ebru Sezer (Gezenayaklar), Pelin Özcan, Özge Yazıcı, Tuğba Başyiğit (Dinamikanne) ve Özge Ulusoy gibi ünlü isimlerin katılımıyla Tüm Türkiye’yi dolaşarak dondurma ikramıyla yapılan ‘Hassasiyet Testi’ sonrasında, diş hassasiyetine ilişkin bilgilerin paylaşılırken etkinlikte, katılımcılar sürpriz hediyeler, oyunlar ve ünlü isimlerle eğlenceli dakikalar geçirdi.

Künye:

Reklamveren GSK – Sensodyne
Katkıda Bulunan Ajanslar:
Kreatif 4129Grey
Event Marketing Runner
Influnencer Marketing Dinamik İletişim

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.