Seinfeld tutkusu 30 yıl önce başlamıştı

Brent Waller, Seinfeld‘in izleyiciyle buluşmasının üzerinden 30 yıl geçmesi sebebiyle “Seinfeld 30th Anniversary” isimli bir LEGO seti tasarladı.

9 yıl boyunca süren Emmy ödüllü dizi Seinfeld artık yayında olmasa da içimizdeki tutkusu devam ediyor. İlk bölümünün (1989) yayınlanmasının üzerinden dile kolay 30 yıl geçti, Bunun üzerine sanatçı ve tasarımcı Brent Waller, Seinfeld 30th Anniversary isimli bir LEGO seti tasarladı ve tutkusu vücut buldu.

Brent Waller, tasarladığı yaklaşık 900 parçadan oluşan Seinfeld 30th Anniversary LEGO setinde, dizinin çoğu zaman geçtiği mekan olarak Jerry’nin dairesini esas almış. Jerry Seinfeld, George Costanza, Elaine Benes, Cosmo Kramer ve Newman olmak üzere 5 figür bulunuyor bu sette. Ayrıca sete dahil olup olmayacağı henüz netleşmemiş üç karakter daha var: “Sana çorba yok!” cümlesiyle efsane olan Çorba Nazisi ve George Costanza’nın anne – babası.

Seinfeld LEGO seti, henüz LEGO Ideas’ta oylanmakta olan bir fikir olsa da oldukça başarılı görünüyor; geçtiğimiz ay 1.000 oy toplaması nedeniyle oylamanın devamı için 6 ay ek süre kazandı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.