Şef Somer Sivrioğlu, Lezita’nın yeni reklam filminde

Lezita’nın Çıtır Kova’sı, yeni reklam filminde Şef Somer Sivrioğlu ile buluştu. Filmde gençler gözde ürün Çıtır Kova’yı Somer Sivrioğlu ile tanıştırıyor.

Lezita; yeni reklam çalışması ile yenilikçi ürünü Çıtır Kova’yı anlatıyor. Ünlü şef Somer Sivrioğlu’nun başrolde olduğu reklam filminde; dışı çıtır içi yumuşak Lezita Çıtır Kova’nın pratik, besleyici ve doyurucu özelliği ön plana çıkarılıyor.

İnsanların dışarıda yemeye alışık olduğu lezzetleri evlerinde güvenle ve ekonomik olarak hazırlayabilmesi için yenilikçi ürünler geliştiren Lezita’nın yeni reklam filminde gençler, Somer Sivrioğlu’nu, Çıtır Kova’nın lezzetiyle tanıştırıyor. Gençlerin kendisine ikram ettiği Lezita Çıtır Kova’nın lezzetinden mest olan Sivrioğlu, kanat, piliç fileto ve piliç topları ile aradığı dışı çıtır çıtır ve içi yumuşacık piliç lezzetini buluyor. Sivrioğlu, fırında 230 derecede kolaylıkla hazırladığı ürünün pratikliğini, lezzetini ve ekonomikliğini; “İşte size Lezita Çıtır Kova. Çıkarın kovadan atın fırına. Dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık. Sağlıklı, lezzetli, pratik, ekonomik” sözleriyle anlatıyor.

Somer Şef’in yer aldığı, Lezita Çıtır Kova reklam filmi TV, dijital kanallar ve radyo mecralarında tüketiciyle buluşuyor.

Kampanya Künyesi

Reklamveren Lezita
Reklamveren Yetkilisi Mesut Ergül, Besime Bakiler, Fırat İnce, Gülşah Kalaycıoğlu
Reklam Ajansı Int Med İstanbul
Prodüksiyon Şirketi Kala Film
Yönetmen Bora Ozan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.