Seetroën ile artık yolda ister kitap okuyun ister film izleyin

Citroën otomobilleri konforları ile ünlüdür. Ancak bazı insanlar seyahat ederken her zaman rahat edemiyorlar. Taşıt tutması rahatsızlığı Avrupa’da 30 milyondan fazla insanı etkilemekte. Üç kişiden biri, yaşamı boyunca en az bir kez bu semptomlarla karşılaşıyor. Citroën herkesin rahat bir şekilde seyahat etmesini istiyor, özellikle de otomobillerinde. Böylece BETC Group ajansı, Traction, Citroën iş birliği ile taşıt tutması problemin bir çare buldular; Seetroën gözlüklerle.

Hareket hastalığı, görme ve denge hissi arasındaki algı farkından kaynaklanmaktadır. Seetroën gözlükleri Boarding Ring teknolojisini kullanır: %95 verimlilik oranına sahip, Fransız bir start-up tarafından geliştirilen patentli ve test edilmiş bir paramedikal cihaz.

Renkli sıvı, göz çevresinde yer alan halkalarda, önden (sağ-sol), aynı zamanda sagittal yönde (önden arkaya) hareket eder. Kampanya ile görüşü ve iç kulağı yeniden senkronize eden ve hareket hastalığını 10 dakikadan az ve vakaların %95’inde işe yarayan yapay bir ufuk yeninden yaratıldı.

Künye

Reklamveren Citroën
Ajans Traction (BETC Group)
ECD Stéphane Xiberras
Kreatif Direktör Nicolas Lautier
Art Direktör Julien Lefèvre, Antoine Montes
Metin Yazarı Alban Gallée
Prodüksiyon Şirketi Fury
Tasarım 5.5

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.