Secret Cinema uzaya yolculuk yapıyor

Secret Cinema, Marvel Studios‘un Guardians of the Galaxy Vol. 2 filmi üzerine kurulmuş sürükleyici gösterisi için bu yaz kozmik bir macera yaşatacak. Bu gösteri Disney Studios ve Secret Cinema arasındaki üç iş birliğinden ilki oluyor.

Hayranlar ağustos ayında Londra’da gizli bir konumda kötü şöhretli Ravagers’a katılacak. Ravager klanlarını seçtikten sonra, Nova Corps galaksiler arası polis kuvvetini atlatmaya ve “galaktik zenginlikler ve gezegenler arası şöhret” arayışında aksiyon dolu bir maceraya atılmaya hazır olacaklar.

Contraxia’nın soğuk ve buzlu gezegeninde yaşanacak heyecanlar ve Kyln adlı yıldızlar arası hapishanede tehlikeli karşılaşmalar olacak. Konuklar kanunsuz Knowhere gezegeninde hile ile satış yapmak, kaçakçılık yapmak ve rüşvet vermek zorunda kalacaklar. Deneyim, Guardians of the Galaxy Vol. 2 gösterimi ile doruğa ulaşacak.

Deneyim biletleri O2 öncelikli müşteriler için 9 Mart’ta ön satışta idi, 14 Mart’ta ise genel satışa çıkıyor. Konuklara gizli hikayelere ve özel alanlara ek erişim sunan premium biletler de mevcut olacak.

Marvel Studios Franchise Yaratıcı ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Sarah Beers şunları söyledi: “Marvel Studios, hayranların tamamen dahil olabileceği karmaşık ve büyüleyici dünyalar inşa etmeye çalışıyor, bu nedenle kozmik bir maceranın görüntülerini ve seslerini sürükleyici bir sinema deneyiminde hayata geçirmek için bu projede Secret Cinema ile birlikte çalışabildiğimiz için çok heyecanlıyız.”

Ortaklık, Secret Cinema CEO’su Max Alexander ve Ticari İlişkiler Direktörü Katie Davidson tarafından oluşturuldu.

İngiliz marka, ilk kez 2023’te Los Angeles’ta vizyona girecek ve ABD’ye sürükleyici sinematik deneyimler getirmek için Marvel Studios ve Disney Studios’un StudioLAB’i ile çalışmaya devam edecek.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.