Samsung’un “Bundle” kampanyası

Samsung, Bundle’da yayınlanan “Dünyanın En Uzak Banner’ı” reklamıyla ilgi çekici ve başarılı bir işe imza attı.

Galaxy S20 ailesi şimdi Türkiye’de! 100x Space Zoom, 108 MP kamera ve 8K video çekme özelliği sayesinde büyük merak uyandıran yeni amiral gemisi Galaxy S20 Ultra için sevilen haber uygulaması Bundle’da ses getiren bir reklam çalışmasına imza atan Samsung, oldukça başarılı dönüşler yakaladı.

“Dünyanın En Uzak Banner’ı” sloganıyla uygulamanın masthead alanında kullanıcıya sunulan reklam, %2.28’lik tıklanma oranına (CTR) ulaştı. Tıklayan kullanıcıların %64’ü reklamı sonuna kadar izledi ve %22’si Dünyanın En Uzak Banner’ına tıklayarak ürünle ‘yakından’ tanışmak için Samsung Online Mağaza sitesine yönlendi.

Ürünü deneyimlemek ve tekliflerden yararlanmak isteyen tüketicilere değişim kampanyası veya Samsung Online Mağaza’ya özel hediye çeki paketleri sunuluyor. Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle, 20 ülkeden 22 farklı kategoride 13 binin üzerinde kaynak ile kullanıcılara kişisel haber akışlarını oluşturma imkanı sunuyor; günün önemli gelişmeleriniyse anlık bildirimlerle kullanıcılarına iletiyor.

Künye:

Marka : Samsung

Mecra/Kreatif : Bundle

Planlama Ajansı : Publicis Group

Kreatif Direktör: Enes Danış

Yaratıcı/ Kreatif Ekip: Eda Gürdamar, Gizem Nur Şen, Atilla Büyükurvay

Prodüksiyon: İbrahim Hızlıoğlu, Hasan Ekşi

Marka Ekibi: Mert Uygur, Volkan Akyüz, Hakan Şık

Planlama Ajansı Temsilcileri : Ayşe Çınay Tekin, Mine Keskin, Ece Özcan

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.