Samsung’tan wellness gym pop-up’ı

Samsung bir wellness gym pop-up’ı ile sağlığı yeniden tanımlamayı hedefliyor. Marka “sadece egzersiz yapmak için değil, yaşam için tasarlanmış” spor salonunu lanse etmek için Aktivist ve Yazar Katie Piper ile iş birliği yaptı.Samsung tarafından talep edilen araştırma; insanların %83’ünün spor salonunun göz korkutucu bir deneyim olabileceği konusunda hemfikir olduğunu ve %50’sinin başka insanların onları yargılayacağından endişe duyduğunu tespit etti, sonrasında ise Ketchum tarafından sağlanan bu deneyim oluşturuldu.

Ortaya çıkan bu “spor salonu korkusu” eğilimine karşı koymak için çalışan “Galaxy life gym”, ziyaretçilerin sağlıklarını ve zinde olma durumlarını kendi şartlarına göre yönetmelerini sağlayan canlandırıcı, ruh halini yükselten deneyimlere ev sahipliği yapacak. Her konuk, kalp atış hızını izleyen ve yakılan kalorileri belirleyen bir Samsung Galaxy Watch4 kullanacak.

Ziyaretçiler, sağlıklarının farklı yönlerine yönelen dört bölgeden geçecek. “Ağırlık(sız) bölge”de konuklar, fiziksel sağlığa olduğu kadar ruh sağlığına da dikkat etmenin önemine odaklanan bir dizi aktivite ile rahatlayacak.

“Keyif odası”, eğlenceyi bir araya getirirken insanların kalp atış hızını yükseltmek için tasarlanmış renkli, canlandırıcı bir alandır. “Groove odasında” konuklar, bir drag queen tarafından sunulan hareketli bir dans oturum masterclass’ına katılacak. “Burger bar” ise çok renkli burgerler, salatalar ve smoothie’ler sunacak.

Pop-up 30 ve 31 Ekim tarihlerinde Londra’daki Greek Street’te sabah 9’dan akşam 6’ya kadar, ardından 5 ve 6 Kasım’da Manchester’da Manchester Hall’da açık olacak. Her gün altı rezerve edilebilir oturum sunacak. Piper, Londra pop-up’ında belirli sayıda oturuma ev sahipliği yapmak için Samsung ile birlikte çalışacak.

Samsung İngiltere Mobil Pazarlama Müdürü Chris Gough: “Pandemi sırasında fiziksel ve zihinsel sağlıkları hakkında daha fazla kontrol ve içgörü sahibi olmak isteyen insanlarda artış gördük.

Samsung Galaxy Watch4, bileğinizde taşıyabileceğiniz bütünsel bir sağlık deneyimidir. Stres Puanları’ndan Grup Mücadelesi özelliklerine kadar, büyük ya da küçük sağlık hedeflerinize ulaşmanızda sizi destekler.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.