Samsung, yeni modeli Galaxy Z Fold 2’yi tanıttı

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, uzun süredir beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy Z Fold 2’yi tüm ayrıntılarıyla tanıttı.

Samsung, yepyeni Z Fold2 ile katlanabilir telefonların geleceği için büyük adım atmaya devam ediyor.

Gartner, katlanabilir ürünler kategorisinin 2019’dan 2025’e yıllık bazda +% 75 CAGR büyüyeceğini tahmin ediyor. Samsung’un filmde cesurca söylediği gibi, “bir dönem sona erdiğinde, bir sonraki dönem açılıyor.”

Samsung’un yeni katlanabilen ekranlı telefonu Galaxy Z Fold 2, gerçekten de ekranı katlanabilen bir telefonun sınırlarını gözler önüne seriyor. 6.33 inç AMOLED ekran kullanan telefon, 2260×816 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor. Modelin içindeki ana katlanabilen ekranın büyüklüğü ise 7.7 inç ve 2208×1768 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor.

Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürün, kamera tarafında da hayli iddialı. Galaxy Z Fold 2’nin arka yüzünde 64 megapiksel F1.8 diyafram değerinde ana kamera, 12 megapiksel F2.4 diyafram değerinde 2x telefoto kamera ve 16 megapiksel F2.2 diyafram değerinde ultra geniş açılı sensör olmak üzere üçlü bir kamera kurulumu dikkat çekiyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.