Samsung Galaxy Note 9 reklamı yanlışlıkla yayınlandı

Samsung Galaxy Note 9 reklamı ürünün lansmanından birkaç gün önce sızmış durumda. Güney Koreli markanın, ürün lansmanları öncesinde konu tanıtım materyallerini yayınlamaya geldiğinde son zamanlarda yaşananlar şaşkınlık yaratıyor: Sosyal medya ekibiyle neler oluyor? Ya da belki de bu sadece stratejinin bir parçası mı?

Bu yılın başlarında Samsung, ‘Galaxy S9’ tanıtım videosunu, telefonun resmi duyurusundan bir gün öncesinde YouTube’da “yanlışlıkla” yayınlamıştı.Şimdi de adeta bir tür dejavu gibi Samsung Yeni Zelanda, Galaxy Note 9’un resmi tanıtımında altı gün önce YouTube’a telefonun tanıtım videosunun tamamını yükledi.

Kaldırılan videonun bir kopyasını kaydetmeyi başaran teknoloji haberleri paylaşan twitter hesaplarına göre, yükleme uygun bir başlık olmadan geldi ve izleyicilere ‘S Pen‘ ile birlikte gadget’a daha yakından göz atma şansı veriyor.

Video, “güçlü Galaxy Note 9”, “güçlü” altın sarısı S Pen”, “güçlü batarya” ve genişleyebilir bellekle ortalama 1 TB depolama alanı gibi özelliklerin altını çiziyor. Samsung’un ‘Galaxy Note 9’ için resmi lansman tarihi 9 Ağustos 2018’di.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.