Samsung ve Chelsea yetenek avına çıkıyor

Samsung, dünya çapındaki genç yeteneklerin Chelsea ile antrenman yapmalarını sağlayan global kampanya başlattı. Kampanya dahilinde hazırlanan reklam filminde Chelsea futbolcuları da yer alıyor. Samsung marka ev aletleri olan ebeveynlere sahip 9-13 yaş arasındaki çocukları hedef alan ‘Dream the Blues’ (Mavileri Hayal Et) isimli kampanya, toplam dört kıtada ve sekiz ülkede yürütülecek.

Fernando Torres, Juan Mata, Victor Moses ve Oscar gibi Chelsea futbolcularının yer aldığı reklam filmi, kampanyanın ‘The dream starts here’ (Rüya buradan başlar) sloganını ve amacını tanıtıyor. Ayrıca, kampanya dahilinde Chelsea kulübü antrenörleri Türkiye, Brezilya, Çin, Nijerya, Güney Afrika dahil toplam sekiz ülkede çocuklarla beraber antrenman yapacak ve gelecek vadeden 16 yeteneği, Mayıs ayında Londra‘da yapılacak bir etkinlikle Chelsea takımıyla birlikte antrenmana çıkaracak.

Samsung yaptığı açıklamada herhangi bir reklam ajansının kampanyaya dahil olduğu belirtmezken, Chelsea’nin İspanyol futbolcusu Fernando Torres ise, “Dünya çapındaki futbolsever çocukların hayallerini gerçekleştirecek bu heyecan verici kampanyanın bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Samsung ve Chelsea hayranlarının bu kampanyaya katılmalarını umuyor ve Londra’da çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde konuştu.

Samsung “Dream The Blues”

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.