Samsung, gelin mi haklı kaynana mı diye soruyor

Samsung’un Temmuz ayında başlattığı video içerikli sitesi, kaynana – gelin rekabetini konu alıyor. www.hangisihakli.com sitesi üzerinden yayınlanan videoları takip edenler, interaktif olarak katılarak, gelinin mi mi yoksa kaynananın mı haklı olduğuna karar verebilecek.

Samsung’un gelin – kaynana rekabetini içeren videolarında Akasya Asıltürkmen’in canlandırdığı; günlük hayatta yaşadığı, çoğu zaman da içine attığı sıkıntıları dile getiren modern geline, Suzan Kardeş’in canlandırdığı, oğluna düşkün ve kendinden emin tavırlarıyla dikkat çeken kaynana karakteri eşlik ediyor. Gelinin alışveriş tercihleri, müsrif olması, gelin ve kaynananın zevklerinin uymaması gibi birçok konu, eğlenceli rap kapışmalarının içeriğini oluşturuyor.

Katılımcılara ilham verecek bu süreçle birlikte ziyaretçiler, www.hangisihakli.com sitesi üzerinden kendi yaratıcı hikâyelerini paylaşabilecek. Gönderilen içerikler jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen en yaratıcı üç hikâyenin sahibi, Samsung’unyeni teknolojisi ve tasarımıyla ürettiği çamaşır makinesi, Crystal Blue’yu kazanacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.