Sağlık hizmetlerinin geleceği bu konferansta konuşulacak

The Future Healthcare İstanbul, 10- 11 Aralık’ta sektörün önemli isimleriyle birlikte sağlık hizmetlerinin geleceğine yön vermeye geliyor.

Sofitel Istanbul’da gerçekleşecek konferansta yurt içi ve yurt dışından sektöründe öncü firmalar ve kişiler katılım gösterecek.

Açılışı T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yapacağı konferansta ‘’Sağlık Teknolojilerinde Kadın Liderler, Sağlıkta Yapay Zeka, Giyilebilir Sağlık Teknolojileri, Geleceğin Dünyasında Hastaneler, Diş Sağlığının Geleceği, Geleceğin Gıdaları, Sağlık Hizmetlerinin Geleceği, Sosyal Medya ve Sağlık” gibi önemli ve ilham verici oturumlar gerçekleştirilecek.

The Future Healthcare İstanbul, dünyadan medikal konulardaki esprili şovlarıyla tanınan Lawrence Sherman ve Shenzen Üniversitesi’nden Bilgisayar Bilimleri Profesörü Daming Shi’yi, ülkemizden de Leyla Alaton, Demet Sabancı Çetindoğan, Ufuk Tarhan, Haluk Karabatak, Milena Elmasoğlu ve Dr. Leyla Şener gibi isimleri ağırlamaya hazırlanıyor. 

Sağlık hizmetlerinin geleceğine yön veren inovasyon, trend ve teknolojileri konu alan konferansa kayıt yaptırmak ve detaylı programı incelemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.