Roberto Bravo’ya yeni Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü atandı

Mücevher markası Roberto Bravo, 1 Temmuz 2015 itibariyle Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü olarak Pınar Pişkin’i ekibine kattı.


Boğaziçi Üniversitesi
Fen Edebiyat Fakültesi, Sosyoloji Bölümü’nden 2001 yılında mezun olan Pınar Pişkin, kariyer hayatına 1996 yılında Türk Hava Yolları’nda uçuş hostesliği ile başladı. A&B İletişim, Greenactive PR, Molu Tasarım, Yöntem Marketing Communications ve Manifesto PR bünyesinde marka danışmanlığı, Roxy’de Medya, Etkinlik ve Sponsorluk ilişkileri Direktörlüğü,  Hollandalı şirket e|Zeppelin’de Dijital Pazarlama Yöneticiliği yapan Pınar Pişkin, butik dükkan, cafe ve sergi alanı fikrini projelendirip Bodrum’da hayata geçirdi.

Bağlı olduğu ajanslarda inşaat ve gayrimenkulden turizme, güzellik ve tekstilden kültür ve sanata, finans ve otomotivden gastronomiye birçok farklı sektörden ulusal ve global markaya iletişim danışmanı olarak hizmet veren Pınar Pişkin, Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği’nde mentorluk yapıyor, sosyal fayda projelerini kitle kaynak (crowdsourcing) ile buluşturmayı amaçlayan bağımsız bir projede Can Kurban ile birlikte çalışıyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.