Rixos Hotels, 14 Şubat için mikro site kurdu

Rixos Hotels, Sevgililer Gününü unutulmaz kılacak bir kampanya başlattı. Kampanyada bu özel gün için hazırlanan www.rixoslovemoments.com mikro sitesinde yer alan aşk dolu anlar ile misafirlerine kendi aşk sözcüklerini paylaşma fırsatı sunuluyor.

Kullanıcılar sitede yer alan, Rixos’ta deneyimleyebilecekleri özel anlardan birini seçerek, kendi sözcükleriyle Facebook, Twitter ya da e-mail üzerinden sevdiği kişiyle paylaşma fırsatı buluyor.

Rixos dünyanın her yerinden  ‘‘love moments’’ paylaşımını yapan dört özel çifte, çift kişilik odalarda 3 gece 4 günen popüler destinasyonlardaki otellerinde konaklama şansı sunuyor.

Kampanyayı kazananlar Dubai’de Rixos The Palm Dubai’nin en seçkin ve en zengin dünyasında  romantik anların tadını çıkarabilecek, Mısır’daki Rixos Sharm El Sheikh’te dünyanın sayılı yerinde yaşayan mercan kayalıklarını çıplak gözle izleyebilecek, Rixos Eskişehir’de farklı bir konaklama deneyimi ya da yeni açılacak Rixos Seagate Sharm’da körfez manzarasıyla deniz ve güneş tatilinin tadını çıkaran ilk misafirlerden biri olabilecek.

Kampanya, Dekatlon işbirliği ile yürütülüyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.