Reklamınız sadece bir dakikada hazır

Bir kreatif ekip düşünün ki, brief’lerinizi sadece bir dakika içinde yanıtlıyor. ‘One Minute Briefs’ reklamları tam 60 saniye içinde teslim ediyor.

Bank of Creativity’nin İngiliz tasarımcıları Nick Entwistle ve James Clancy ‘One Minute Brief’ isimli bir konsept oluşturdu. Sadece bir kural var: Kreatiflerin bir konsept bulup uygulamaları için yalnız bir dakikaları var.

İlgilenen reklamverenler öncelikle ekibin Twitter üzerinden interaksiyon yaratmasını beklemeli… Ekip kendilerini takip eden kreatifleri brief’e çözüm üretmeye çağırıyor.

Tasarımcılar insanların reklamcılık hakkındaki fikirlerini değiştirmek istediklerini ve One Minute Briefs’in kreatif endüstrinin yararına olacak şekilde çalışma biçimini değiştirebileceğini ve işe eğlence katabileceğini söylüyor. Ayrıca ekliyorlar: “One Minute Briefs’in güzelliği ortaya çıkan fikirlerin gerçekten çok kötü ya da gerçekten çok çok iyi olması. Ama sadece bir dakika harcıyorsunuz, bu yüzden sonuç her türlü memnun edici. Çoğu zaman ilk fikrin en iyi fikir olduğunu görüyoruz. Umarız hepiniz bize katılırsınız, eğer bir dakikanız varsa.”

Sizce bir dakika yeterli mi? Aşağıda bazı işlerini görebilirsiniz:

 

 

 

Kaynak: designtaxi

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.