Reklam hırsızlıklarını engellemek için yeni bir barometre

Havas Media Group, reklam hırsızlıklarının önünü almak, sektöre güveni geri getirmek ve kampanyaların dijital alanını geliştirmek için bir “Meta Quality Barometer” lanse etti. Barometre kampanya direktiflerini, kullanıcı deneyimi ve etkileşimini, marka güvenliğini ve trafiğini göz önünde bulunduracak.

Havas Media Group Global Pazarlama Direktörü Dominique Delport, barometrenin marka güvenliğini eşi benzeri görülmemiş bir seviyeye getireceğini öngördüklerini söylüyor: “Bizim sektörümüzde data kalitesindeki güven duygusu kritik bir mesele. Çok yönlü botlar tarafından üretilen düzmece envanterler oldukça endişe verici ve ne medya üreticileri ne de ajanslar güvendeler. Bizim yeniden güveni sağlamaya ve müşterilerimize belirgin bir ortam tesis etmeye ihtiyacımız var.”

Artemis Alliance tarafından geliştirilen barometre için ham veriler, teknoloji partnerleri Catchpoint, ClarityAd, Hub’Scan, WhiteOps, Integral Ad Science ve Peer39/Sizmek tarafından 14 yıldır toplanıyor. Artemis Alliance ise bu toplanan verilerin analiz edilmesi için sektör, pazarlama ve medya sahiplerinin kullanımlarına sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.