Reebok markasının yüzü Cardi B oldu

Reebok markasının yüzü ünlü rapçi Cardi B oldu. Kendini ifade etme gücüne öncülük eden marka, aykırı duruşuyla ve müziğiyle dünya çapında tanınan Amerikalı rapçi ile anlaştı.

Fark yaratan, cesur ve risk almaktan kaçınmayan isimlerle bir araya gelen Reebok, Cardi B iş birliğiyle öncü ruhunu bir kez daha ortaya koydu. Korkusuz ve sözünü sakınmayan tavrıyla bilinen Cardi B, Reebok DNA’sıyla tam anlamıyla uyum sağlıyor. 35 milyondan fazla Instagram takipçisi bulunan sanatçı, Reebok ile iş birliğini de “duymayan kalmasın” şeklinde bir post’la paylaştı.

Reebok Kıdemli Marka Müdürü Sanem Karacan, “Cardi B, dünya çapında takip edilen bir rapçi olmasının yanında, bir anne, stil ikonu, kalıpları yıkan, kadınlara ilham veren ve kim ne derse desin kendi yolunu izlemeye cesaret eden bir kadın. Reebok olarak, gerçeklik olgusunu mükemmelliğe, gerçek insanları ise süperstarlara tercih ediyoruz. Bu yüzden güçlü, kendine güvenen ve fark yaratan kadınları rol model olarak seçiyoruz” dedi.

 

 

View this post on Instagram

 

If you dont know, now you know. 😏 REEBOK! #Aztrek @Reebok @ReebokClassics #Reebokpartner

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on


Reebok, 2000’li yılların başında kadın spor ayakkabısını piyasaya sürerek dönemin cesur hip-hop sanatçılarıyla iş birliği yapmıştı.

Reebok Classic, 90’lı yılları hatırlatan, öncü tarihini referans alan ve gençlerle önemli ölçüde bağlantı kuracağı bir film yarattı. 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.