PUMA ve Neslihan Atagül Doğulu yeni Bow ailesini sunar

PUMA ve Neslihan Atagül Doğulu bu yılın sokak stilini temsil eden yeni Bow serisinin tanıtımı için bir araya geldi.

Global ayağında ünlü model Cara Delevingne’nin yer aldığı kampanyanın ikinci turunda da PUMA kadınının kendine ve tarzına güvenen, kendi kurallarını kendi koyan, hiçbir şeyden taviz vermeyen güçlü imajını tazeleyen Doğulu, büyük ve havalı kurdeleleriyle dikkat çeken Bow ailesiyle Salzburg sokaklarını arşınladı.

Marka, ilhamını cesaret ve feminenlikten alan yeni serisi Suede Bow ve Basket Bow ile spor ve modanın birleşimini sokağa taşımaya devam ediyor. ‘Kendin olmak için sen ol, bu sensin!’ mesajına sadık kalan kampanyanın çekimleri, Avusturya’nın Salzburg şehrinde gerçekleştirildi.

Fotoğraf çekiminde Doğulu, feminen, cesur ve stil sahibi Bow ailesinin üç ana rengini koleksiyonun içinde yer alan tekstil ve aksesuar ürünleri ile tamamlıyor. Kendine güvenen, yere sağlam basan genç kızlar için üretilen Bow ailesi, hızlı bir yaşam tarzını simgelerken güçlü bir stilin de tamamlayıcısı oluyor. Klasik Suede’nin süet dış materyaline saten fiyonk detayı eklenerek feminenleştirilen Suede Bow ve rugan dış materyale konumlanan kumaş fiyonkla güçlenen Basket Bow renk seçenekleriyle tüm PUMA mağazaları ve online mağazada satışa sunuluyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.