Publicis’te koronavirüs önlemleri

Publicis Groupe, COVID-19 kaosunun ortasında kalan çalışanlarını aileleriyle birlikte olmaları için desteklerken Marcel’in lansmanını da hızlandırıyor.

Publicis Groupe tüm dünyayı ele geçiren koronavirüs salgınından sonra çalışanları için önlemler almaya ve yeni planlamalar yapmaya devam ediyor.

CEO Arthur Sadoun, COVID-19’un ekonomiyi ele geçirmesinden bu yana üçüncü kez herkese hitap etti. Sadoun, Publicis Groupe kurucusu Marcel Bleustein-Blanchet‘den adını alan AI destekli platform olan Marcel’in lansmanını hızlandırdığını, böylece çalışanlarının daha iyi bağlantı kurabileceğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti: Bugün sadece virüsle değil, aynı zamanda neden olduğu izolasyonla da savaşmamız gerektiğini fark ettik. Bu dönemde birlikte güçlü kalmak hayati önem taşıyor. Sadece işimiz için değil, daha da önemlisi sağlığımız için bunu yapmamız gerek. Bu yüzden Marcel’in lansmanını hızlandırmaya karar verdik. Hepimizin bir arada kalması artık bir aciliyet haline geldiği için artık bu konuda da daha hızlı hareket ediyoruz. Marcel’in kullanımını Nisan ayı sonuna kadar tüm grup için mevcut olacak hale getirmeye çalışıyoruz. ABD’de başlayacağız, Marcel orada 30.000 kişi tarafından kullanılabilecek. Mükemmel olmayacak, bazı hatalar olacak ama gelişmeye devam edecek. En çok ihtiyaç duyduğumuz bu zamanlarda da bizi birleştirecek.”

Bu arada, 3000 Publicis lideri (neredeyse) bu haftanın sonunda, bu dönemde müşteri ilişkilerinin nasıl ele alınması gerektiği ile ilgili de bir araya gelecek.

Sadoun bu konuda da şu sözleri ile müşterilerle beraber hareket etmenin önemini belirtiyor: “Müşteriler söz konusu olduğunda, onların yanında olmakı hiç bu kadar önemli olmamıştı. Onlarla birlikte bugün artık farklı davranmamız gerekiyor ve bu konuda çalışmalara da hemen başlayacağımızdan emin olmak istiyorum.”

Sadoun sözlerine ekip arkadaşlarına teşekkür ederek tamamlıyor: “Şu anda göstermiş olduğunuz cesaret ve inanılmaz katılım için hepinize teşekkür etmek istiyorum.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.