Publicis Sport & Entertainment küresel ağını genişletiyor

Publicis Groupe’un spor iletişimi ve pazarlamasındaki küresel platformu Publicis Sport & Entertainment; Türkiye, İsviçre ve Avustralya/Yeni Zelanda’da bünyesine kattığı yeni ofislerle küresel pazar ağını genişleterek hizmet verdiği pazar sayısını 13’e yükseltti.

Publicis Sport & Entertainment’ın Küresel Lideri Ben Cronin: “2018’de ajans olarak önemli pazarlarda çok parlak bir yıl yaşadık. Yeni pazarlarda devam eden büyümemiz, hem mevcut müşterilerimizle yaptığımız harika çalışmaların, hem de bu alandaki eşsiz uzmanlığımızla ilgili motivasyonumuzun bir göstergesi.” dedi.

İstanbul’da Publicis Groupe CMO’su Kağan Yıldızalp, Lozan’da Andrea Pedrazzini ve Sidney’de Ashley O’Rourke tarafından yönetilen her bir ofis, küresel markaları Publicis Groupe içerisinde büyüyen uluslararası ağ ile buluştururken, yerel pazarın ihtiyaçlarına uygun şekilde özel uzmanlık hizmeti sağlıyor.

Publicis Groupe’un “Power of One” mottosunu benimseyen Publicis Sport & Entertainment, stratejik danışmanlık ve araştırmadan, yaratıcı liderlik, içerik yaratımı, halkla ilişkiler, sosyal ve dijital aktivasyonlar ve deneysel uygulamalara kadar değer zincirinin her bir adımında aktif olarak hizmet veriyor.

Bu yapı markalar için Groupe’un tüm uzmanlıklarına, araçlarına ve birçok büyük marka ile çalışarak edinilmiş 20 yıllık iç görüye erişim sağlarken, birleşik ve müşteri merkezli bir model de sunuyor. 

Publicis Sport & Entertainment’ın çalıştığı bazı markalar arasında EA SPORTS, Gillette, Samsung, Visa, IAAF, FIFA, IOC ve UEFA yer alıyor.

Publicis Sport & Entertainment, Türkiye pazarı için geçtiğimiz aylarda Publicis Groupe Türkiye’nin düzenlediği One Day buluşmasında lanse edilmişti.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.