Profesyonellerin yeni iletişim platformu Viell yayında

21-55 yaş aralığında yeni nesil iş insanları, expatlar, profesyoneller, sanatçılar, girişimciler ve tasarımcılar gibi seçkin üyeleri içinde barındıran, kitlesi geniş, kendi içerisinde segmentlere ayrılmış sosyal bir kulüp olan Viell mobil uygulamasını yayınladı.

Üyelerinin sosyal ve iş çevrelerini nitelikli biçimde genişletirken, gerçekleştirdiği özel davet, deneyim ve etkinliklerle keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan uygulama, üyelerin ilgi alanına giren her konuda en güncel ve kaliteli haber içeriklerini de sunuyor. Yazılımındaki yapay zeka özelliği sayesinde, üyelerin ilgisini çekebilecek içerikler ve markaları kişiye özel sıralayarak dinamik bir uygulama deneyimi yaşatıyor.

Trendleri belirleyen, yeniliğe açık, üst segment tüketim alışkanlığına sahip kişilerden oluşan platformun üyeleri, seçkin markalardan özel indirim, ayrıcalık ve önceliklerin tadını çıkarırken, üyelik kartı ile özel davetlere katılıp uygulama içinde TL puan da kazanabiliyor.

Markalar, platformda kurumsal profil açıp üyelerle birebir etkileşime geçebiliyor. Uygulama içerisinde şirket profili oluşturabilen markalar, içerik paylaşarak potansiyel müşterilerine ulaşabiliyor ve içerik performanslarını da takip edebiliyor.

Viell, üyelerine sunduğu ayrıcalıkların yanı sıra üst segment markalara da ayrıcalıklar tanıyor. A+, A, B+ ve B tüketici segmentindeki üyelerden oluşan Viell platformu, markalara üyelerinin ilgi alanlarına göre düzenlenen içerik alanlarında, hedef kitlesine göre konumlandırılan reklamlar verme imkanı tanıyor. Markalar, uygun Viell üyelerine uygulama içinden direkt mesaj göndererek potansiyel müşterilerine doğrudan ulaşıp, mesaj reklamı, bildirim reklamı ve e-posta reklamı da yapabiliyor.

Üyelerine özel konsept davetler, sosyal ve sektörel yemekler, deneyim organizasyonları, fuar etkinlikleri gibi aktiviteler sunacak olan Viell, profesyonellerin yeni iletişim platformu olmaya hazır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.