Pril Türkiye’nin en hamarat hanımını seçiyor

Pril, yeni marka yüzü Açelya Akkoyun‘la birlikte Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek üzere il il dolaşmaya çıkıyor.

Pril, Türkiye’nin en hamarat hanımını seçmek için özel bir araç hazırladı ve Ankara, Erzurum, Trabzon, Antalya, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Gaziantep, İzmir, Bursa ve İstanbul’un aralarında olduğu Türkiye’nin en büyük şehirlerine uğramak üzere yola çıktı. Marka yüzü Açelya Akkoyun ile birlikte bu şehirlerde hanımlarla buluşacak olan Pril, gerçekleştireceği bulaşık yıkama yarışmalarıyla birincileri seçecek. Her şehrin birincisi, daha sonra İstanbul’da gerçekleşecek finallerde yarışma hakkına sahip olacak.

Hazırladığı özel araçla şehir şehir dolaşan Pril, ziyaret ettiği yerlerde gün boyu etkinlikler ve yarışmalar düzenliyor. Yarışmalarda hanımlar, Pril ile en kısa sürede, en çok tabağı yıkamaya çalışıyor. Marka, böylece en yeni formülünü de yine doğrudan hanımlara tanıtmış oluyor. Pril, gittiği illerde düzenlediği yemekli etkinliklerle, hanımlar tarafından ilgiyle izlenen blogger’ları da Açelya Akkoyun ile tanıştırıyor.

Öte yandan Pril, hanımlarla buluşma stratejisi kapsamında farklı bir etkinliğe de imza atacak. Pril, altın gününde bir araya gelen kadınlarla buluşmak üzere Açelya Akkoyun ile birlikte 5 ilde evlere konuk olacak.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.